2016 New York Sokak Modası | Hanımların Dünyası

loading...

2016 New York Sokak Modası

2016 New York Sokak Modası

2016 New York Sokak Modası

2016 11-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenen New York’ta yapılan Fashion Week Sokak Modası birbirinden önemli modacıların, ünlü moda editörlerinin, blogger’ların, markaların ve moda evlerinin bir araya gelmesini sağladı. Ekonomiye 800 milyon dolarlık katkı yapan Şubat ayı New York moda haftasında en çok dikkat çekenler ise, mankenlerin sokak stilleri oldu. Şubat ayının soğuk havasından dolayı bol miktarda kullanılan kürk ve uzun paltoların yanı sıra baskılı paltoların oldukça şık bir görünüme sahip olduklarını söyleyebiliriz.
New-york-trend-moda
Bunun yanı sıra, mankenlerin stillerini oluştururken en çok kullandıkları parçalar olan püsküllü ya da bomber ceketlerin ve parkaların da şık oldukları kadar kullanışlı parçalar olduklarını da belirtmek gerek. 2016 Şubat ayına özel olarak tasarlanan parçalarda en çok öne çıkan rengin ise en asil renklerden biri olan siyah renk olduğu da moda haftası ile ilgili gelen ayrıntılar arasında. Ayrıca New York moda haftasında oldukça ilgi gören diğer parçaların ise, tweedler olduklarını da eklemekte yarar var. Uzun etekler ve boğazlı kazakların da 2016 şubat ayı sokak modasında oldukça güzel bir görünüme sahip olduğunu ayrıca belirtmek gerek.
2016 Şubat ayı New York moda haftasında en çok kullanılan ayakkabı modellerinin ise, diz üstü süet çizmelerin yanı sıra modası hiçbir zaman geçmeyen şık ve güzel bir görünüme sahip olan bilekte botların yanı sıra renkli botların olduklarını söylemek mümkün.

2016 New York Sokak Modası Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb