2016 için Blazer Ceket Kombinleri

Author

Categories

Share

Yaz bitiyor ve sonbahar ayları geliyor. Sonbaharda askılı badiler ve ince tişörtler bir kenara bırakılmaya başlanıyor ya da bunların üzerine yün hırkalar, blazer ceketler veya kot ceketler giyiliyor. Havaların serinlediği sonbahar aylarında yanımızda mutlaka hırka veya ceket bulunduruyoruz. Günlük kombinlerimizi spor ceketler ve hırkalarla oluştururken gece kombinlerimizde daha çok blazer ceketleri tercih ediyoruz.

Blazer ceketler klasik kombinler ile daha fazla uyum sağlasa da bazı modelleri spor ayakkabılar ile kullanmak mümkün oluyor. Bunun dışında blazer cekerleri jean pantolonlar, elbise ve kalem etekler, stiletto ayakkabılar gibi parçalarla kombinlemek mümkün.

Jean Pantolonlar ile Blazer Ceket Kombinleri;

Kadınların vazgeçilmezi olan jean pantolonlar spor ve klasik tarza uyum sağlıyor ve sonbaharda bu pantolonları blazer ceketler ile kullanabiliyoruz. Stiletto, babet veya spor ayakkabı ile giyilen jean pantolon üzerine herhangi bir renkte blazer ceket giyilebilir. Gece veya iş yeri için oldukça uygun olan bu kombin beyaz bol tişörtler ile tamamlanabilir. Böylelikle hem rahat hem de şık bir seçim olacaktır.

Kalem Etek ve Elbiseler ile Blazer Ceket Kombinleri;

Özellikle ofiste çalışan kadınların en çok tercih ettiği parçalardan biri kalem etekler oluyor. Kalem etekler gömlek, badi veya tişörtler ile tamamlanabiliyor ve havanın serin olması ile birlikte bu kombinde blazer ceketler de yerini alıyor. Yine dar kesim ve kalem biçiminde olan elbiselerin üzerine blazer ceketler giyilip stiletto ayakkabılar veya babetler ile tamamlanabiliyor.

Blazer Ceketler ile Kombin Örnekleri;

Author

Share