2016 Düğmeli Mango Kot Etek | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Düğmeli Mango Kot Etek

2016 Düğmeli Mango Kot Etek

2016 Düğmeli Mango Kot Etek

Etiketler:2016 Düğmeli Mango Kot Etek, Düğmeli Mango Kot Etek, Mango Kot Etek, Kot Etek, Etek

Kot etekler son yılların favori ürünü olmuş kadınların dünyasında en trend tarzı oluşturmuştur. 2016 Düğmeli Mango Kot Etek leri açıklamaktayız.Oldukça spor duran ve bayanları çok tatlı gösteren bu ürünler dokuma işlemeli sanatları ile hem cepleri yakıyor hem de yürekleri yakarak ilgi odağı haline geliyor. Ürün pahallı gibi görünse de aslında çok özenle ve kaliteli kumaşlar ile yapılmaktadır. Dokuma dekoratif özelliğine sahip, püsküllü ya da gizli cep bölmelerinde fermuarlar ile donatılmıştır. Düğmeleri düz ve ya yandan çapraz duruşlu olup, mavi tonlardır. Genelde 36 ve 38 bedenlilere özel tasarlanmıştır.

Genç kızlar özellikle üniversite öğrencileri en çok takıldıkları bu eteklere oldukça değer vermektedirler. Spor ve hoş görünüme sahip olan puma ayakkabıları ile bir birini tamamlayan bu eteklerin her dolapta mutlaka yer alması kanaatindeyiz. Uzun boylular görünümü tamamlamak için babet ya da sandalet tarzda ayakkabı modellerini tercih edebilirler. Özellikle sıla özlemi görüntü veren bu eteklerin en çok dikkat çektiği aksesuarı genişçe yapılmış iri düğme özelliğidir. Önden ya da çapraz bir şekilde hoş bir duruş sergilerler. Taşlanmış kemer köprülü parlak iri düğmeli modellerimiz ile tarzınıza güzellik katmanızı temenni ediyoruz. Yaz sezonlarında en çok tercih edilen bir giyim olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Uzun ömürlü hakiki kot kumaşlar ile dekor edilmiştir. Yazın askısız üstler ile kombine ya da uzun kol paçalı önden açık yakalı ince dokuma kumaşlar ile yapılan bluz ve ya gömlekler ile de şıklığı temsil edebilirsiniz. Sizin için en güzelini oluşturduk. Artık seçim sizin zevkli bir bayansanız kendinize en ideal olanı seçeceğiniz’den eminiz.

Her günün yeni bir başlangıç olduğunu unutmayın. İnsan en çok kendine bakım yaptığı zaman hisseder kendini. Hayata asla küsmeyin. Kırgınlıklarınızı bir kenara atıp, önce kendiniz için daha sonra başkaları için yaşamayı göz ardı edin. İstatistiklere göre bayanla en çok çikolata yediklerin de bir de alış veriş yaptıklarında mutlu oluyorlar. Kıyafetler insan hayatında bir yeniliktir. Her gün insan kendisini yeniden keşfeder. Bu yüzden aynalara küsmemeli daha çok aynaları sevmenizi diliyoruz. Aynaları sevdiğiniz andan itibaren hayata öz güven ile yaklaşacak kendinizi daha özel hissedeceksiniz.

Yeni sezon ürünlerimiz vitrinlerde boy göstermektedir. İstediğiniz etek modelini özellikle kot düğmeli eteklere koton mağazalarında bulabilir kendinize yeni bir güzellik yapabilirsiniz.2016 yılının yeni modellerine sahip olmanızı diliyor, kaliteden asla ödün vermiyoruz. Kendinizi severek şımartın hayatınızın güzelliklerin farkına varın.

2016 Düğmeli Mango Kot Etek Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb