2016 Çanta Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Çanta Modelleri

2016 Çanta Modelleri

Kıyafetlerimizi en güzel şekilde tamamlamak için yardım aldığımız en önemli aksesuarlardan biri de çantalar. Çanta alırken genellikle çantanın kaç bölmesi olduğuna bakarak yani ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığına bakıp alıyoruz, ancak alacağımız çantaların kıyafetlerimizle uyum sağlaması açısından rengi ve boyutu da oldukça önemli. Bu günlerde kendine çanta almak isteyen ancak nasıl bir çanta alacağına karar veremeyenler için, 2016 sezonunda en çok moda olan çanta modellerine bakabilir ve en iyi şekilde karar verebiliriz:   Bu yıl özellikle de genç hanımların kullandığı çanta modelleri arasında Tote çanta adı verilen geniş kova tipi çantaların oldukça şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Özellikle de ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde oldukça yaygın olarak kullandığımız çanta modellerinden biri de, omuz çantası olarakta bilinen satchel bag çantalar. Tek renk ya da iki farklı renk kullanılarak üretilen omuz çantalarının en önemli özelliği ise, oldukça rahat bir kullanıma sahip olması.   Daha çok yaz mevsiminde kullanılan küçük boyutlu çantalar arasında bulunan ve oldukça yaygın bir şekilde kullandığımız bir diğer çanta modeli ise Chloe çantalar. Özellikle de uzun ya da kısa yazlık elbiselerle birlikte kullandığımız Chloe çantaların oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra, günlük hayatımızda dışarı çıkarken şıklığımıza dikkat ediyorsak, Messenger çanta modellerindan birini seçebiliriz. Retro tarz giyinmeyi seven ve klasik şıklığa önem veren kadınlar içinse en önemli alternatiflerden birinin Frame Bag çantalar olduklarını belirtmek gerek.    Modası geçmeyen ve her sezon bütün kadınlar tarafından sevilerek kullanılan çanta modellerinden biri de, Clutch çanta modelleri. Özellikle de gece dışarı çıkarken ya da düğün, nişan gibi özel davetlere giderken kullanabileceğimiz Clutch çantalar oldukça şık bir görünüme sahip.   Bir zamanlar doktorların yanlarında taşıdıkları çanta modellerinin de bu yıl oldukça sevilen çanta modellerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Elde taşınacak şekilde tasarlanan doktor çantaları en tarz çanta modelleri arasındalar.  Özellikle de genç hanımlara çok yakışan çanta modellerinden biri olan sırt çantalarına geçen yıl olduğu gibi bu yıl yaz sezonunda da oldukça ilgi gösterileceğini söyleyebiliriz. Öte yandan bu yılın en çok tercih edilen çanta modelleri arasında yer alan Baguette çantaları, valiz tipi çantaları ya da katlanabilir çantaları da unutmamakta fayda var.

2016 Çanta Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb