2016 Bebek Kapı Süsleri | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Bebek Kapı Süsleri

2016 Bebek Kapı Süsleri

2016 Bebek Kapı Süsleri

Yeni doğmuş ya da doğmak üzere olan bebekler için bin bir özenle ve titizlikle hazırlanan bebek odalarının kapı süsleri de çok önemli olabilmektedir. Çünkü odanın dışarıdan görünüşünün en büyük temsilcisi olarak nitelendirebileceğimiz bebek kapı süsleri oldukça önemli bir nokta olabilir. Bundan dolayı da 2016 bebek kapı süsleri modellerine göz atabilir ve bu şekilde de bebeklerinizin odasının giriş kapısını çok daha güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Ayrıca kapıdaki süsün içerideki ortam ile beraber uyumlu ve bağdaştırıcı olması da önemli olabilmektedir. Bundan dolayı da kapı süsünü yapacak iken düşünmeli ve bu şekilde kararınızı vermeniz sizin açınızdan en iyisi olabilir.

Trend-bebek-süsleri
Kapıyı süslerken size verebileceğimiz en büyük tavsiye bebeğinizin cinsiyeti ile alakalı bir süs yapabilirsiniz. Yani bebeğiniz erkek ise mavi ve tonlarında kız ise pembe ve tonlarında süsler kullanabilir ve bu şekilde süslemeleri yapabilirsiniz. Hem bu şekilde yaptığınız süs sizin bebeğinizin cinsiyeti ile bağdaşacak ve daha güzel olacaktır. 2016 bebek kapı süslerine baktığımızda da en çok bu tarz olan süslemeleri görebiliriz. Bir diğer nokta ise bebeğin isminin kapıya süsler eşliğinde yazılması. Yani hem renk tonları ile hem de isim ile kapıyı süsleyebilir ve ortaya daha güzel bir şekilde kapı süsü çıkartabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda da hem isim hem renk tonu uyumlu olduğu için çok daha güzel olacaktır.

Güzel-bebek-süsleri
Kapı süsünü içerideki odanın uyumu ile yapmanız da çok önemli bir etken olmaktadır. Çünkü kapıdaki süsler çok farklı, içerideki süsler ile bağdaşmazsa ortaya çok kötü bir dekorasyon çıkar. Bu da sizin canınızı biraz olsun sıkabilir. Bundan dolayı daha uyumlu modeller seçmeniz iyi olabilir. 2016 bebek kapı süsleri modellerine bakabilir ve hazır kapı süsleri tercih edebilirsiniz. Yani hem hazır süs alabilir ya da isterseniz hem de kendi süsünüzü kendiniz yapabilirsiniz. Fakat şunu belirtmeliyim ki hazır alacağınız kapı süsleri özellikle de bu sene için çok beğenilmekte ve göze çarpmaktadır. Bundan dolayı hem sizin kapı süsü yapmanızı hem de hazır kapı süsü almanızı tavsiye ederiz.

2016 Bebek Kapı Süsleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb