2016 Bayan Dantel Atlet Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Bayan Dantel Atlet Modelleri

2016 Bayan Dantel Atlet Modelleri

2016 Bayan Dantel Atlet Modelleri

 

Bayanlar için her mevsim atlet giyilmesi oldukça normaldir. Genelde kıyafetin altında gözükmemesi için beyaz atletler daha çok tercih edilir. Genelde vücut şeklini alması için de geniş askılı atlet modelleri daha uygundur. 2016 bayan atlet modelleri farklı şekillerde ortaya çıkan bayan üstler, atlet modelleri olarak çok farklı şekillerde geliyor. Bu senenin gözde atleti siyah renklerdir. Özelilikle askılı şeffaf şekilde olan kadınlar için en çok tercih edilen şekillerdendir. Erkekler ne kadar içlerine giydikleri atletleri önemsemeseler de kadınlar çok dikkat ederler. Kadınların en sık tercih ettikleri siyah askılı atletler bu senenin modası olarak gündeme gelmiştir. Kadınlar genelde kendilerini ince gösteren kıyafetleri daha çok severler. Bu yüzden korseli atletler daha çok satışa sunuluyor. Diğer modellere bakacak olursak dantelli atletler de çok dikkat çekmektedir.

2016 bayan atlet modelleri olarak lacivert askılı da en çok tercih edenler arasında olacak. Geçen seneye göre bu sene daha açık ve gösterişli modeller bayanlar için dikkat çekmektedir. Ama kışın genellikle yüz atletler çok fazla sıcak tuttukları için hem de gözükmedikleri için kadınların tercihleri arasında olmuştur. Ne kadar tercih edilse de kadınlar için her gün farklı modeller sunulmakta ve düşünceler her geçen gün değişmektedir.Bayanlar için kışlık kıyafet olarak atletler için yünlü olanlar daha çok tercih edilmiştir. Hem gözükmeyip hem de sıcak tuttuğu için kadınların gözde tercihleri arasındadır. Spor atletler olarak daha çok askılı ve koyu renkli atletler tercih edilmiştir. Renk olarak lacivert tercih arasındadır.

Diğer mevsimlerde yazlık elbise olarak kadınlar açık, dantelli ve gösterişli atletleri tercih etmişlerdir. Genelde erkeklerin atletleri belli olmasa da kadınların ki belli olduğundan şekline de daha çok tercih edilmiştir. Geçtiğimiz yıllarda beyaz tercih edilirken 2016 bayan atlet modelleri en gözde tercih siyah renkli, askılı atletleri daha çok tercih edilecek. Her geçen gün değişen moda da kadınların tercihleri daha hızlı değiştiği için, daha çok modayı takip etmeliyiz.

 

2016 Bayan Dantel Atlet Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb