2015 Yılına Özel Oje Trendleri ve Renk Çeşitleri

Author

Categories

Share

2015 yılında tırnakların daha dikkat çekici ve bakımlı görünmesini isterseniz doğru yerdesiniz. Bu içeriğimiz’de sizlere 2015 yılında moda olacak oje trendleri ve renk çeşitleri ile tırnak tasarımlarını paylaşmak istedik. Tırnaklarınız ile dikkat çekmek sizin elinizde sadece daha dikkatli oje seçimi ve daha dikkatli bir oje sürme tekniği kullanmalısınız.

 Kırmızı Tonlarda Ojeler

Kırmızı oje hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyecek bir moda akımı olarak yine karşımıza çıkıyor. 2015 yılında da siyah ve beyaz kombinlerde rahatlıkla kırmızı renk tonlarında ki ojeleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı olarak kan kırmızısı kullanmanız şart değildir bordo renk ojelerde tırnaklarınızın asil ve bakımlı görünmesini sağlayacaktır.

Kırmızı Renk Tonlarında Ojeler - Red Nail Trends

Koyu renk tonlarında ojeler

Koyu renk olarak tek bir renk çeşidini ele almıyoruz. Koyu yeşil, koyu mavi, koyu mor, koyu bordo ve daha bir çok renk çeşidinin en koyu halini gece şık bir davette ki kombinleriniz de tercih edebilirsiniz. Koyu renk ojeler daha ağır kıyafetler ile uyum sağlamaktadır. Ayrıca kış aylarının’da vazgeçilmez renkleri arasında yer alıyor.

Koyu Renk Ojeler - Dark Nails Trends

 Altın Rengi Ojeler

Altın rengi ojeler siyah kıyafet kombinleri ile olağan üstü bir uyum içine giriyor. Siyah renk kıyafetinizi altın rengi oje ve çok fazla büyük olmayan altın rengi takılar ile tamamlarsanız harika bir görünüm yaratabilirsiniz.

Altın Renk Ojeler - Gold Nails Trends

Ten rengi ojeler

Ten rengi veya kayısı rengi ojeler günlük hayatınızın vazgeçilmez renkleri arasında yer alacak. Hem görüntüsü ile dikkat çekmeyip hemde bakımlı bir görünüm yansıtan bej renk asilliğini bir çok farklı tonda deneyebilirsiniz. Birbiri ile çok yakın renk tonları olan Ten rengi, bej rengi, vizon renk ve kayısı renk ojelerden beğendiğiniz en az biri mutlaka oje kutunuzda yer almalı.

Ten Rengi Bej Ojeler

Metalik ve Simli ojeler

2015 yılında vamp bir görünüm elde etmek istiyorsanız metalik renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm renklerde bulunan simli renk tonlarını düğün, davet, parti gibi özel ve hareketli gecelerde tercih edebilir tırnaklarınızı hareket ettirdikçe ışık saçabilirsiniz.

Metalik Renk Ojeler ve Simli Ojeler - Metalic Nails - Sequin Nails Trends

Author

Share