2015 yılına Özel Beyaz Nişan Pastası Modelleri

Author

Categories

Share

Nişan pastası olarak seçeneklerin oldukça fazla olduğunu görmekteyiz. Bu özel günde ikram olarak verilecek güzel bir pasta düşünüyorsanız sizler için özel beyaz nişan pastası modelleri hazırladık. Özellikle nişan pastası konusunda titiz davranan çiftler için bu pasta modellerini görmeden karar vermeyin deriz. İster tek katlı, ister katlı pasta olarak tercih yapabilirsiniz.

Beyaz Katlı Nişan Pastaları 

Katlı pastalar genellikle davetlilerin çok olduğu nişan törenleri için tercih edilmektedir. Eğer ki nişan töreninize davetli olarak çok fazla misafiriniz olacak ise mutlaka katlı nişan pastası almak gerekir. Aksi halde pastanız davetliler için az olabilir. Bunun içinde düğüne benzemeyen fakat nişana uygun çok güzel beyaz nişan pastaları vardır.

Beyaz Tek Katlı Nişan Pastası Modelleri

Tek katlı beyaz nişan pastası modelleri olarak katlı pastalara benzer modelleri görmek mümkündür. Dış kısmı şeker hamuru ya da krem ile yapılan nişan pastalarının süslemeleri konusunda kararsız kalıyorsanız beyaz tek katlı nişan pastalarımıza bakarak karar verebilirsiniz. Güzel bir papatya, yüzükler, komik figürler pastanın üzerine yer alabilir. İşte en güzel beyaz tek katlı nişan pastası modellerimiz:

Author

Share