2015 Yılına Özel A Kesim Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

A kesim gelinlik modelleri genellikle kısa boylu bayanlarımızın sıkılıkla tercih etmesi gereken modellerden biridir. A kesim gelinlikle kısa boylu bayanlarımızın daha uzun ve zarif görünmesine yardımcı olmaktadır. Böylece kısa boylarını dert etmesine gerek kalmayan gelinlik modelleridir.

Kısa Boylu ve Geniş Kalçalı Gelinler İçin A kesim Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri gelinlik markalarının da koleksiyonlarında sık sık yer verdiği modeller arasındadır. İster sade bir gelinlik olsun, ister biraz daha gösterişli olsun fark etmez. Her iki modellerde de A kesim gelinlikleri görmek mümkündür.

A kesim gelinlik modellerini kalçası geniş olan bayanlarımız da tercih edebilir. Belden aşağıya doğru bol olan bu kesimin etek kısmı sade olur ve üst kısmında işlemelere yer verilirse dikkati üst kısma çekeceğinden kalçanızın genişliği belli olmayacaktır. Bu tarz gelinliklerde genelde tek parça öneririz. Fakat iki parçalı olan modelleri de vardır.

Dantelli A kesim Gelinlik Modelleri

Dantel her yıl olduğu gibi 2015 yılında da gelinlik modellerinde kullanılmaktadır. A kesim gelinlik modellerinde boydan dantel tercihi yapabileceğini gibi belden yukarı kısım yani süt kısımda da sadece dantel tercih edilmiş modeller vardır. Tercihiniz ne olursa olsun, çok rahatlıkla düğün günü kullanabileceğini bir gelinlik modelidir. İşte en güzel dantelli 2015 A kesim gelinlik modelleri:

Author

Share