2015 Yılı için Pembe Nişan Pastası Modelleri

Author

Categories

Share

2015 yılında nişan töreni alan çiftler için elbette nişan pastası seçimi de oldukça önemlidir. Nişan pastaları gelen davetliler ikram edilmek amacıyla hazırlanmaktadır. Genellikle düğün pastasından biraz daha farklı olan nişan pastaları illaki beyaz pasta olmasına gerek yoktur. Artık günümüzde çok güzel, lezzetli farklı renkler nişan pastaları hazırlanmaktadır. Bunlardan biri de 2015 yılı için pembe nişan pastası modelleridir.

Pembe Kalp Nişan Pastaları

Pembe kalp nişan pastaları genellikle tek katlı pastalardır. Kalp şeklinde olduğu gibi yuvarlak olup üzerine kalp şekli verilen pastalardan oluşabiliyor.

Katlı, Büyük Nişan Pastaları

Davetli olarak çok fazla bir sayıya sahipseniz nişan pastası olarak tek katlı bir pasta az gelebilir. Bundan dolayı katlı büyük nişan pastalarını tam size göre olacaktır. Bunun içinde birbirinden güzel ve harika bir görüntüye sahip pembe katlı büyük nişan pastaları yapılmaktadır. İşte bu pastalardan bazıları:

Tek Kat Nişan Pastaları

Pembe nişan pastası olarak tek katlı pastalarda vardır. Genellikle beyaz krema ile birleştirilen tek kat nişan pastaları da nişan için oldukça uygun pasta modelleridir.

Author

Share