2015 Yılbaşı Ev Dekorasyonu ve Süslemeleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Yılbaşı Ev Dekorasyonu ve Süslemeleri

2015 Yılbaşı Ev Dekorasyonu ve Süslemeleri

Yılbaşı gecesini evde geçirmeyi tercih ediyorsanız, siz de mutlaka evinizi yılbaşını hissedecek biçimde süslemek isteyenlerdensinizdir. Yılbaşının atmosferini hissetmek için evinizin dekorasyonunda bir iki değişiklik yapıp, birkaç yılbaşı süsü ile süslemeniz yeterli olacaktır. Bu harika süs ve dekorasyon için çok fazla para harcamanıza gerek yok.

Olmazsa Olmaz Noel Ağacı

Yılbaşının olmazsa olmazı ve her daim sembolü olan noel ağacı, evinizde olması gereken en önemli süstür. Üzeri renkli toplar, küçük hediye paketleri, yıldız ve yanıp sönen küçük lambalar ile süslü bir noel ağacı yılbaşı gecesinin gözdesidir. Evinizin büyüklüğüne, bütçenize ve isteğinize göre bir yılbaşı ağacını alıp süsleyebilir ya da kendiliğinden süslü olan bir noel ağacına evinizde yer verebilirsiniz. Ağacınızın altına ve etrafına hediye kutuları da koyabilirsiniz.

Küçük Detaylar ve Süsler

Yılbaşında evinizi küçük detaylar ile süsleyebilirsiniz. Örneğin masanızın üzerini, duvarları veya odada bulunan rafları küçük süsler ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca bu süsleri hazır almanın dışında kendinizde yapabilirsiniz. Bu süslerde kozalak kullanabilir ve kışın havasını yılbaşı gecesinde evinizde hissedebilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi İçin Mum Süslemeleri

Yılbaşı gecesinde yemek masanıza veya evinizin herhangi bir yerine yerleştireceğiniz mumlar ile hoş bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Kırmızı ya da beyaz mumlar yemek masanıza eşlik ederken etrafınızda bulunan mum detaylı süsler de yılbaşı için oldukça güzel ve doğru bir süsleme olacaktır.

 

 

 

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb