2015 Yeni Yuvarlak Yemek Masası Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Yeni Yuvarlak Yemek Masası Modelleri

2015 Yeni Yuvarlak Yemek Masası Modelleri

Lezzetli yemeklere eşlik eden, tüm aileyi yemekte toplandığı yer olan yemek masaları, ev dekorasyonunda da etkilidir. Yemek masaları evin genel yapısına göre kare, dikdörtgen ya da yuvarlak modelleri karşımıza çıkar. Genelde de mutfak ya da oturma odası küçük olan evlerde yuvarlak yemek masası modelleri tercih edilmektedir. Bundan dolayı bizlerde 2015 yeni yuvarlak yemek masası modelleri hazırladık.

Yuvarlak yemek masası alırken ev halkının kişi sayısını ve odanızın büyüklüğünü göz önüne alınız. Çok fazla küçük modellerde yuvarlak masa modellerine bakmayın deriz. Eğer ki aileniz yavaş yavaş büyüyorsa zamanla küçük yuvarlak masalar sizin için kullanışlı olmayacağı gibi ev içinde fazlalık olacaktır. Bundan dolayı orta boylarda ya da büyük boylarda yuvarlak masa almanızı öneririz.

Yuvarlak masalar genelde ahşap olsa da cam olan yuvarlak masalarda buluyor. Tabi ahşap masalar cam masalara oranla daha kullanışlı olmaktadır. Nedeni ise cam masaların kırılma tehlikesi ahşaba oranla daha fazladır. Özellikle evde küçük çocuklar içinde cam yuvarlak masalar tehlike oluşturabilir.

2015 yeni yuvarlak yemek masası modellerinin fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Min. 500 TL’den başlayıp, 1000 TL’ye kadar uygun fiyatlarda bulmanız mümkündür. Tabi masada kullanılan malzeme ve işçilik arttıkça da fiyatı da artacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb