2015 Yeni Trend Salon Halısı Modelleri

Author

Categories

Share

Göz alıcı desenleri ve zarif renkleriyle yeni halılar, evimizin tüm odalarında dekorasyonun en önemli öğeleri arasında yer alırlar. Görsel özelliklerinin yanında mikroplara karşı antibakteriyel özellikte sağlığa faydalı halı modelleri de bulunuyor. Evimizin tüm odalarında önemli bir yere sahip olan ev tekstili ürünü halılarımız aynı zamanda bulundukları mekana farklı şekillerde işlevsellik de katmaktalar. Örneğin uzun ve yumuşak tüylü halıları tüm koridorlarda, antrede ve odaların zemininde kullanarak soğuk kış aylarında evimizi soğuktan daha kolay koruyabilmekteyiz.

Halı seçimi kullanılacağı alanın özelliğine ve dekorasyon tarzına dikkat edilerek yapılmalıdır. Halı satın alırken odalarınızda daha çok küçük ve sade halı modellerini tercih ederken, salon dekorasyonunda ise daha göz alıcı desenlere sahip, daha renkli modellerde ve geniş halılar tercih edebilirsiniz.

2015 yeni sezon halı modelleri arasından sizler için seçtiğimiz salon halısı modellerini bu yazımızın sonunda bulacaksınız. Evinize yeni bir halı satın almayı düşünüyorsanız, halı alışverişine çıkmadan önce galerimize göz gezdirmeniz faydalı olacaktır.

Author

Share