2015 Yeni Sezon Erkek Yelek Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Yeni Sezon Erkek Yelek Modelleri

2015 Yeni Sezon Erkek Yelek Modelleri

Erkek giyim konularına da ara ara yer vermeye çalışacağım bundan sonra. Ara ara erkekler için de yeni sezon trendlerinden bahsedeceğim. Bu yazıda erkek yelek modelleri üzerinde durdum. Sonuçta erkeklerin de azımsanmayacak kadar çoğunun kıyafetlerine biz yön veriyoruz. Çocuklar olsun, eşler olsun, nişanlılar olsun…

Yelek modellerimiz arasında antrasit erkek yelek modeli oldukça ince bir kumaştan ve dökümlü olması ile dikkati çekiyor. Bel kısmında pensli, cep detayları bulunmakta ve 4 düğmeli. Bir diğer modelimiz ise bordo ve siyah yelek modeli. Bu modele benzer iki renkli yelek modelleri genellikle damatlık veya nişanlık için tercih edilmekteler. Ceket yaka, 6 düğmeli yelek fit kesimde hazırlanmış. Daha spor giyinmeyi seven erkekler için ise füme yelek modeli bulunmakta.

Genel olarak baktığımızda yeni sezon erkek yeleklerinde hemen her modelin pensli olduğu ve fit kesim hazırlanmış olduğu dikkati çekmekte. Erkeklerin de formuna hep dikkat etmesi gerekiyor. İşte yeni sezon erkek yelekleri galerimiz:

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb