2015 Yelekli Damatlık Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Yelekli Damatlık Modelleri

2015 Yelekli Damatlık Modelleri

Damatlık modelleri arasında bir diğer seçenek yelekli damatlık modelleridir. Yelekli damatlıkları yaz, sonbahar, ilkbahar ya da yaz düğünlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani her mevsimde düğünü olacak erkekler için yelekli damatlık modellerini tercih edebilirler. Bizler de 2015 yelekli damatlık modelleri olarak farklı takım elbiseleri hazırladık.

2015 yelekli damatlık modelleri olarak renk ve model çeşitliliğini bulabilirsiniz. Özellikle en çok tercih edilenler ise lacivert, beyaz, siyah ya da gridir. Hangi renk sizi daha iyi yansıtacak ise o renklerdeki damatlığınızı almanızı öneririz. Özellikle biraz kilonuz var ise koyu renkleri tercih edin deriz. Kilonuz normal ise ve geline uyumlu olmak istiyorsanız beyaz yelekli damatlık modellerine bakabilirsiniz.

Yaz düğünlerinde sıcak olur düşüncesi taşıyor ve yelek kullanmak istemiyorsanız bizce tekrardan düşünün deriz. Çünkü düğünün ilerleyen zamanlarında ceketi çıkartıp yeleğinizle hoş bir görüntü vereceksiniz.

Yelek modelleri olarak ise takıma uygun yelekler olsa da iseğe göre özel olarak da hazırlatabilirsiniz. Yeleğinizi yaptırırken ya da alırken de fazla bol olmamalıdır. Biraz dar hatta vücudunuza tam olması gerekir. Model olarak merak ediyorsanız da 2015 yelekli damatlık modellerimize bakarak fikir alabilirsiniz.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb