2015 ve 2016 Yazının Trendi Renkli Tulumlar | Hanımların Dünyası

loading...

2015 ve 2016 Yazının Trendi Renkli Tulumlar

2015 ve 2016 Yazının Trendi Renkli Tulumlar

Hem şıklığı hem de pratikliği ile her zaman tercih edilen tulumlar, bu yaz da oldukça moda. Kısa ve uzun modelleri ile tulumlar, yaz günleri ve gecelerinde kombinlerin vazgeçilmez parçasıdır. Tek parça olmasından dolayı pratik bir giysi olan tulumlar spor ve klasik olarak oldukça şık ve dikkat çekici oluyor.

Spor Tulumlar İle Kombin Örnekleri

Günlük kullanım olarak tercih edilebilecek şortlu veya pantolonlu tulumlar, yaz aylarının trendi olan renkler ile buluşuyor. Yazlık tulumlar; yeşil, mavi, pembe ve turuncu gibi açık renklerin tonlarından oluşuyor. Spor şıklığın adresi olan tulumları sandalet, dolgu topuk veya parmak arası terliklerle kombinlemek en doğru seçim oluyor. Kombinin diğer parçalarında ise boncuklu bilezik, kolye ve küpeleri kullanmak, bunun yanında yumuşak ve büyük çantaları tercih etmek, kusursuz kombinler oluşturmak için ideal seçimlerden biri.

Gece İçin Klasik Tulum Kombin Örnekleri

Ofiste çalışanlar veya akşam dışarı çıkan kadınların tercih ettiği şık parçalardan biri tulum oluyor. Bu tulumları, topuklu ayakkabılar ve klasik tarzdaki takılar ile kullanarak şık kombinler oluşturmak mümkün oluyor. Gece olmasından dolayı tulumlarda koyu renklerin kullanılması ve bu tulumların altın sarısı, gümüş renkte takılar ile kombinlenmesi, özel bir akşam yemeğinin ya da bir davetin en sevilen parçaları arasında.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb