2015 ve 2016 Sallantılı Küpe Modelleri

Author

Categories

Share

Sallantılı küpe modelleri günlük yaşamda kullanmanın yanında özel gecelerde de çok dikkat çekici şık tasarımları ile takı olarak tercih etmeniz mümkündür.

Sallantılı küpe modelleri hemen hemen birçok bayanımızın takı koleksiyonlarında yer alır. Genelde günlük ve özel geceler için farklı sallamalı küpe tercih ediyor. Özel geceler içinde sizlere önerdiğimiz bazı modeller var. Bu tarz küpeleri kullanırken saç modeliniz ve kıyafetiniz oldukça önemlidir. Tercih yaparken bu noktalara dikkat ediniz. İşte özel geceler için tercih edilebilecek Sallantılı küpe modelleri şöyledir:

Günlük yaşamda ise bu tarz küpeler çok dikkat çekici diyorsanız, daha sade ama şık sallamalı küpeler bulunmaktadır. Genelde yukarıdaki modeller gibi boncuktan yapılan bu küpeler farklı renk seçenekleri ile bayanlarımıza sunuluyor. Hatta modellere bakarak kendinizde evde küpe tasarlayarak şık küpeler oluşturmanız mümkündür. Bu tarz küpelerinde fiyatları piyasada çok uygundur. 3 TL’den başlayıp model ve emeğe göre fiyat artacaktır. İşte günlük yaşamda da kullanabileceğiniz birbirinden değişik ve şık tasarımlı sallamalı küpe modelleri şu şekilde olmaktadır:

Author

Share