2015 ve 2016 Gelinlik Modelleri, Dantel İşlemeliler | Hanımların Dünyası

loading...

2015 ve 2016 Gelinlik Modelleri, Dantel İşlemeliler

2015 ve 2016 Gelinlik Modelleri, Dantel İşlemeliler

2015 ve 2016 yılında evlenecek bayanların tercih edebileceği gelinlik modelleri arasında dantel işlemelere sahip tasarımları sizlerle paylaşmak istedik. Dantel işlemeler yüzyıllardır gelinliklerde tercih edilen el emeği süslemelerdir. Danteller gelinlikler üzerinde son zamanlarda Fransız danteli ile çok dikkat çekici bir boyut kazandı.

Gelinlikte Tamamı Dantelli Modelleri

Dantel işlemeli gelinlik düşünüyorsanız tamamı dantel giydirme gelinlik modeli tercih edebilirsiniz. Tamamı dantel işlemeli gelinlikler genellikle çok kabarık olmayan ve fırfırları vs. olmayan sade tasarımlardır. Sade olarak tasarlanan gelinliğe dantel işlemeler dikkat çekicilik kazandırmaktadır.

Boncuk veya inci İşlemeli Dantelli Gelinlikler

Danteller son zamanlarda moda tasarımcıları tarafından ışıltılı boncuklarla birlikte hazırlanmaktadır. Gelinlikte dikkat çekici bir görünüm ve ışıltı oluşturan boncuk veya inci işlemeli danteller ile gelinliğinizi tercih edebilirsiniz. Gelinliğin tamamının bu dantellerden oluşmasını tavsiye etmiyoruz göz yorucu bir görünüm oluşturabilir. Yine de karar sizin.

Swarovski Taşlı Dantel işlemeli Gelinlikler

Dantel detaylı gelinliklere farklı bir boyut kazandırmak için dünyaca ünlü parlak bir taş olan swarovski taşlar ile hazırlanan danteller gelinlikte oldukça şık ve kaliteli bir görünüm yansıtır. Düğün gününüz boyunca gelinliğiniz ile etrafa pırıltı saçmak istiyorsanız swarovski taşlar ile hazırlanmış dantelli gelinlikleri seçebilirsiniz.

2015 ve 2016 yılına özel olarak sizler için çok şık tasarıma sahip gelinlik modellerini içeriğimiz’de derledik.

 2015 ve 2016 Gelinlik Modelleri, Dantel İşlemeliler

Etiketler: 2015 Gelinlik Koleksiyonu,2015 Gelinlik Modelleri,2016 Gelinlik Koleksiyonu,2016 Gelinlik Modelleri,Boncuklu Dantel Gelinlikler, Dantel Gelinlik Modelleri, Dantelli Gelinlikler, En yeni gelinlikler, gelinlik, İncili Dantel Gelinlikler, Lace Wedding Dresses, Spitze,Spitze Brautkleid, Spitze Brautkleider, Swarovski Dantel Gelinlikler, Taşlı Dantel Gelinlikler, White Dress

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

2 diyor ki; 7 Kasım 2014 - 16:11

2015 ve 2016 Gelinlik Modelleri, Dantel İşlemeliler

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb