2015 ve 2016 Damatlık Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 ve 2016 Damatlık Modelleri

2015 ve 2016 Damatlık Modelleri

Düğün hazırlıklarında gelinlik seçiminin önemli olduğu kadar, damatlığın modeli, rengi ve tarzı da önemlidir. Her erkek farklı tarzda, modelde ve renkte damatlık tercih eder.

Renk Seçimi
Damatlıklarda en çok tercih edilen renk siyah olsa da kuşkusuz ki beyaz, lacivert ve gri renkleri de oldukça dikkat çekici oluyor. Damatlıklar 2015-2016 yılında özellikle gri ve lacivert ağırlıklı.

Hangi Takım Elbise ile Ne Renk Kravat veya Papyon Kullanılmalı?

Siyah Takım Elbise
Siyah takım elbise tercih eden damatlar için kravat seçimi kolaydır çünkü siyah renge her renk uyum sağlar. Mavi, kırmızı, sarı, beyaz, siyah gibi tüm renkteki kravat, papyon, cep çiçeği veya mendili; siyah takım elbise ile kullanılabilir.

Lacivert Takım Elbise
Lacivert takım elbise tercih eden damatlar ise kırmızı, beyaz, sarı, pembe veya lacivert renkte kravatları tercih etmelidir. Seçilen kravatın veya papyonun gelin çiçeği ile aynı renk olması oldukça hoş bir uyum yaratacaktır.

Gri Takım Elbise
Gri takım elbise tercih eden kişiler de yine gri, kahve, mavi,bordo ve lacivert renklerini seçebilirler. Gri renkteki takım elbiseler beyaz veya gri renkli gömlekler ile kullanılmalıdır.

Beyaz Takım Elbise
Beyaz takım elbise tercih eden damatlar kombinin tüm parçalarını açık renkte seçmelidir.Kravat seçimleri beyaz,krem, lacivert, mavi ve mor tonlarında olabilir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb