2015 Şubat Ayı Tesettür Sokak Modası | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Şubat Ayı Tesettür Sokak Modası

2015 Şubat Ayı Tesettür Sokak Modası

Tesettürlü bayanlarımız her yaşa uygun olacak şekilde farklı giyinmektedir. Genç kapalı bayanlarımız ve orta yaşlı bayanlarımız için 2015 Şubat ayı tesettür sokak modasını ele aldık. Bu sokak modasında oldukça farklı ve tarz giyinen kapalı bayanlarımızın olduğunu görmekteyiz.

Şubat ayı ülkemizde genelde soğuk geçen ay olsa da, bazı bölgelerimizde de ılık bir mevsim yaşanmaktadır. Dışarı çıkarken de genelde havanın şartlarına göre giyinilse de değişmeyen kıyafetler olan kaban, manto ya da ferace kullandıklarını görmekteyiz. Hava yağmurlu ise yağmurluk ve puf montlar tercih edilmektedir. İç kıyafet olarak da uzun etekler, kadife etekler, kışlık uzun elbiseler, kot pantolonlar tercih edilmektedir. Kombin olarak da kazak yine ön plandadır. Çok kalın kazaklar yerine daha çok ince ve uyumlu kazaklar giyilmektedir. Çünkü kalın kazaklar bayanlarımızı daha kilolu gösterdiği için kalın kazaklardan kaçınılmaktadır. Bunun dışında gömlek-hırka ikilisi kapalı bayanlarımız tarafından kullanıldığı gibi uzun hırkalarda bu sene ön planda.

Yaz aylarında olduğu gibi kışlık tuniklerde tesettür bayanlarımızın dolaplarında yerini alıyor. İşte sizler için mercek altına aldığımız 2015 Şubat ayı tesettür sokak modası olarak bazı örnek resimlerimiz şöyledir:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb