2015 Stiletto Ayakkabı Trendi | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Stiletto Ayakkabı Trendi

2015 Stiletto Ayakkabı Trendi

Bir kadın hangi kıyafeti hangi elbiseyi giyerse giysin en çok dikkati toplayan, kişiliğini en çok belli eden parçalarından birisi de ayakkabılarıdır. Havai mi, klasik mi, yeniliklere açık mı yoksa muhafazakar mı? Tarzınızı en güzel şekilde belli edebileceğiniz ayakkabı modelleri arasında son dönemlerin en popüler örneklerinden birisi de Stiletto ayakkabı modelleri.

Stiletto Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Stiletto ayakkabılar dar yapılı ve yüksek ayakkabılardır. Bu nedenle öncelikle ayağınıza uygun stiletto ayakkabı tipini bulmanız gerekmektedir. İnce ayaklı bayanlara sivri burunlu stilettolar, taraklı ayaklara ise daha çok yuvarlak burunlu stilettolar uygun kaçacaktır.

Stil Öncüsü Stiletto Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı seçerken ayak yapınızın yanında stiletto ayakkabıyı giyeceğiniz yere göre de seçmek önemlidir. Davetlerde iç kısmı açık, ayak dekoltesi bulunan bir model seçilebilir örneğin.

Stiletto ayakkabı alırken topuk yükselti yerinin ergonomik olmasına, ökçelerin yere sağlam basabildiğine ve topukların oynamadığına dikkat etmek gerekir. Ayakkabının iskeletinin sağlam olması çok önemlidir. Aksi halde yürüyüşünüz bozulabilir ve ayağınızı burkabilirsiniz.

Trend Stiletto Ayakkabı Modelleri

Rugan ve süet gibi farklı malzemelerden yapılmış stiletto ayakkabılar bu sezonda ayakkabı mağazalarında bulunabiliyor. Geçen sezonlarda olduğu gibi pek çok farklı renkte stiletto ayakkabı bulabilmek mümkün. Bu modeller hem pantolon ile hem de etek ile giyilebilirler.

Ayakkabı seven bayanlardansanız stiletto ayakkabı sizin için iyi bir yatırımdır diyebiliriz. Modası asla geçmeyecek, her zamanın ayakkabısıdır. Aynı zamanda kadınsı ve şık görünmenizi de sağlamaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Stil Öncüsü Stiletto Ayakkabılar! | Modasahne diyor ki; 24 Aralık 2015 - 02:00

[…] 4) 2015 Stiletto Ayakkabı Trendi | Hanımların Dünyası […]

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb