2015 Sonbahar Modası Detayları | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Sonbahar Modası Detayları

2015 Sonbahar Modası Detayları

Yaz sıcakları hala devam etmesine rağmen şimdiden sonbahar modası şekillenmeye başlandı. Bu durumda genel olarak yeni sezon renkleri ve modelleri merak eden bayanlar bu yazımızı dikkatle takip edebilirler.

Sonbahar hüznün mevsimi olarak ifade edilir. Aynı zamanda doğanın farklı şekillere girdiği bir mevsimdir. Genellikle her yıl olduğu gibi bu yılda doğanın renkleri kullanılarak koleksiyonlar hazırlanmıştır. Yazın renkli havasından biraz daha pastel tonlara geçilmesi amaçlanmıştır. Buna rağmen pembe ve lila renklerinin de içerisinde bulunduğu daha renkli koleksiyonlar hazırlanmış gibi görünüyor.

2015 2016 sonbahar modası genellikle bohem tarzı sevenlerin yüzünü güldürecek. Hazırlanan koleksiyonlarda eski yılların izlerini görmek mümkün. Ancak bu yılın yıldız rengi haki olarak tanımlayabileceğimiz sofistik renk oluyor. Bu durumda soğuk bir renk olmaktan çıkıp her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken bir renk halini alıyor. Siyah renk her zamanki gibi modasını hiç geçirmiyor. Aynı zamanda yere kadar uzanan kabanlar ile farklı bir görünüm elde edilebilir. Kürk detayları sonbahar kış sezonunda çok sık göreceksiniz.

Yeni Sezon Sonbahar Modası

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb