2015 Sonbahar Kış Düğün Pastası İçin Fikirler

Author

Categories

Share

Sonbahar ve kış aylarında düğün yaparken organizasyon fikirleri de bu mevsime uygun olması gerekir. Özellikle bu konuda titiz davranan çiftler, düğün için her detayın önemli olmasına özen göstermektedir. Genelde sonbahar ve kış renkleri kullanılan bu düğünlerde, elbette düğün pastası da bu konsepte uygun olması gerekir. Sizler için 2015 sonbahar kış düğün pastası için fikirleri hazırladık. Bu konuda yardımcı olan makalemizi sonuna kadar okuyup pastalardan ilham alabilirsiniz.

2015 Sonbahar Kış Düğün Pastası İçin Fikirler

2015 Sonbahar Kış düğün pastası, için birkaç seçeneğiniz var. Bunun içinde tipik bir renk seçin. Turuncu, mor, kırmızı, sarı ya da erik renkleri olabilir ama aynı zamanda çekici altın rengi düğün pastaları da bu mevsim için oldukça uygundur. Eğer ki siyah-beyaz gibi renklerde düğün pastası istiyorsanız o halde süslemelerinde yukarıda saydığımız renkleri kullanabilirsiniz. Örneğin; sarı ve kırmızı renklerden yapraklarla pastanızı süslenmesini isteyebilirsiniz.

Kısacası düğün konseptinize uygun düğün pastası seçimi yapmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız galeride de ilham alarak en güzel düğün pastanızı seçeceğinizi düşünüyoruz. İşte size ilham verecek olan 2015 Sonbahar kış düğün pastası modellerimiz:

Author

Share