2015 Renkli Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

Author

Categories

Share

Günümüzde ev dekorasyonları yapılırken artık tek renklerden ziyade fark renk tonları ile kombinler yapılmaktadır. Genellikle cıvıl cıvıl oturma odası dekorasyonları da çok beğenilmektedir. Yani eve girdiğinizde en çok vakit geçirdiğiniz oturma odasının içinizi ferahlatmasını istemez misiniz? O halde 2015 renkli oturma odası dekorasyonlarımızdan faydalanarak sizlerde kendi oturma odanızı düzenlemeniz mümkündür.

Özellikle oturma odasında ikiden fazla renkleri kullanmak istiyorsanız ve bu sizi mutlu edecekse kesinlikle korkmanıza gerek yok. Öncelikle yapmanız gereken hangi renklerin sizleri daha mutlu edeceğini düşünün. Bunun içinde öncelikle koltuk renkleri belirleyiniz. Daha sonra perdeler, halılar ve objelerle de renk kombinasyonunuzu tamamlayınız. Yukarıdaki resimlerde ikiden fazla renkler yapılmış 2015 renkli oturma odası dekorasyon örneklerini görmekteyiz.

Bu oturma odalarında ise bir ya da iki renk kullanılarak yapılmış renkli oturma odası dekorasyonları bulunmaktadır. Eğer ki oturma odanızda çok fazla renk kulllanmak size karmaşık gibi gelecekse bir ya da iki renk uyumu yaparak renkli bir oturma odası yapabilirsiniz. Bunun içinde koltuklar, perde ve halı uyumlu olabilir. Koltuklarınızı genelde tek renk beğenmenizi ve halı ve perde de diğer renge yer vermenizi tavsiye ederiz.

Author

Share