2015 Renkli Bayan Saat Modelleri

Author

Categories

Share

Renkli saatler artık genç bayanlar arasında oldukça yaygın. Yeni trend olan renkli bayan saat modelleri birçok bayanımızın kolunda görmekteyiz. Oldukça şık olan ve dikkat çekici bu renkli saat modellere ünlü markalarda yer veriyor. Genellikle spor saatlerden oluşan renkli bayan saatlerinin klasik tarzda modellerini de görmek mümkündür. Tabi ki renkli saatleri de kombine etmekte gerekir.

Renkli Bayan Saatlerinde Spor Modeller

Renkli bayan saat modellerinde spor giyinmeyi seven ve spor saatlerden hoşlanan bayanlarımızda elbette unutulmuyor. Renkli saat olarak genelde spor modeller ağırlıktadır. Hatta futbola düşkün bayanlarımız var ise tuttukları takımın renklerini kapsayan renkli bayan saatleri bulunmaktadır.

Renkli Bayan Saatlerde Klasik Çizgiler

Bayan saatlerinde klasik tarzda bayan saatleri de bazı bayanlarımız için vazgeçilmez modeller arasındadır. Özellikle orta yaş ve üstü bayanlarımız için klasik tarzda bayan saatleri oldukça önemlidir. Tabi bu saatlerde de renklerin uyumlu dansını görmek mümkün olmaktadır. Hepsi modern oldukları kadar klasik çizgileri taşıması açısından da önemlidir. İşte en güzel 2015 klasik renkli bayan saat modelleri ise şöyledir:

 

 

Author

Share