Pembe ve Tonlarında 2015 Bayan Kaban Modelleri

Author

Categories

Share

Mevsimin en güzel ve sıcak tutacak dış giyimlerinden biri de kabanlardır. Erkek ve bayanlarımızın farklı tasarımları bulunan kaban modellerinde, en çok bayanlarımızın göze çarpan modelleri olduğunu belirtelim. Renk ve model çeşitliliği bu kadar çok olan bayan kaban modellerinin de 2015 yılı içerisinde en moda olan ise pembe ve tonlarında bayan kaban modelleridir.

Pembe Bol Kabanlar 

2014 senesinde çok moda olan bol kaban modelleri 2015 kışı içinde artık hazır. Hatta ünlülerin de dolaplarında yer alan bol kaban almayı planlıyorsanız pembe renkte kaban modellerini öneririz. Hem enerjik hem de şık bir görüntü veren pembe kaban modelleri uzun olmasına dikkat ediniz. Çok seveceğiniz bir kaban rengi olacaktır.

Açık Tonlarda Pembe Bayan Kaban Modelleri

Bu tarz kabanlarının o kadar çok modeli var ki aramakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Markaların birçoğu da özellikle yurt dışı markalar pembe ve tonlarında kaban modellerine geniş yer veriyor. Özellikle hem esmer, hem buğday hem de açık tenli bayanlarımıza uyum sağlayan bir renktir. Artık koyu tonlardan kurutulup açık tonlarda bir kışlık kabanla kışı geçirmenin zamanı geldi. O halde en güzel açık tonlarda pembe kaban modellerimize bakalım:

Author

Share