2015 Pembe Ev Dekorasyonu Örnekleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Pembe Ev Dekorasyonu Örnekleri

2015 Pembe Ev Dekorasyonu Örnekleri

Pembe renk denilince akla hemen bayanlar gelir. Çünkü bebeklikten itibaren bayanlar pembe renk ile tanıştırılıp, sürekli pembe kıyafetlere aksesuarlara büründürülür. Bundan dolayı da pembe renk denilince bayanlar akla gelir. Fakat ev dekorasyonunda ise pembe rengi kullanmak isteyenler asla böyle düşünce içine girmesinler. Çünkü pembe renkli ev dekorasyonu demek illa ki evi baştan aşağıya pembe bürünmek anlamı taşımaz.

Pembe renkli ev dekorasyonunda pembe rengi kullanırken koltuklarda, halıda, perde kullanabilirsiniz. Evi tamamen pembe renkle bürümek yerine pembe renkle uyumlu renkler tercih ederek daha modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Örneğin pembe renkle gri renk çok uyumludur. Beyaz, yeşil, mavi, turkuaz, mor ve fuşya pembe renkle uyumlu olan diğer renklerdir. Özellikle pembe koltuklar evinize almanızı öneririz. Eve adeta farklı bir hava katıp daha canlı hale getirmektedir. Böylece eve girdiğiniz anda huzurlu, enerjik, canlı bir ev göreceksiniz.

Bizler de evinde pembe rengi kullanmak isteyenler için 2015 pembe ev dekorasyonu örnekleri hazırladık. Tek tek seçtiğimiz bu odalara bakarak sizler de güzel bir ev dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb