2015 Panço Modelleri

Author

Categories

Share

Sonbaharın sonuna gelip, kışa başlangıç verdiğimiz bu aylarda bayanlar arasında gömlek, kazak ve montlardan daha çok tercih edilen bir kıyafet var: Pançolar! En soğuk günlerde bile kalın bir pançoyu üzerinize alıp sıcacık bir şekilde dışarı çıkabilirsiniz. Öyle ki gömlek ve diğer kıyafetlerle yakalanamayacak ayrı bir tarz ve şıklığa da sahip olacaksınız. Ülkemizde panço pek bilinmediği için de bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri daha kolay çekeceksiniz. Bu sezon panço modellerinde dikkati daha fazla çekecek canlı renkler de moda. Örneğin, pembe panço modelleri, hardal renkli panço modelleri ve yeşil renkli panço modelleri bulmak çok kolay.

Önceleri daha çok belli bir yaşın üzerindeki bayanlarca ya da hamile bayanlarca sırtı sıcak tuttuğu için tercih edilen pançolar, renklenen modelleri ve ucuzlayan fiyatlarıyla her yaştan bayanlar için kullanılmaya uygun hale geldiler. Aynı zamanda ünlü kıyafet markalarının da yeni sezon kreasyonlarına daha fazla panço eklemesi de talebin artmasına sebep oldu diyebiliriz.

Mango panço modelleri, Koton panço modelleri, Zara panço modelleri gibi her yerde bulabileceğiniz önemli markaların kataloglarından derlediğimiz panço modelleri galerisi ile sizler de zevkinize uygun birkaç panço beğenebilir ve bir sonraki alışverişinizde almak üzere not alabilirsiniz.

Bırakın soğuk kış aylarında sıcak bir panço sizi ısıtsın.

Author

Share