2015 Moda Mezuniyet Elbiseleri

Author

Categories

Share

Okulun bitmesinin en heyecan verici etkinliklerinden birisi de şüphesiz mezuniyet partileridir. Bu törenler genç kızların birbiri ile güzellikte yarışacakları önemli bir etkinliktir. Biz de bu etkinlikte en güzel kız olabilmeniz için 2015 yeni sezon en güzel mezuniyet elbiseleri galerisini oluşturma kararı aldık.

İlk tercihinizin mini elbiselerden yana olmasını önermekteyiz. Eğer fazla kilolarınız yoksa fit ve güzel bir vücuda sahipseniz gecenin yıldızı olma şansınız var. Tek renk ve ince bir kemerli harika bir straplez mini elbise ile tüm bakışları üstünüzde toplayabilirsiniz.

straplez mini mavi elbise

 

Bir diğer elbise modelinde ise pullarla kaplı parlak bir kumaş bulunmakta. Bu siyah mini elbise ise ince belli armut vücut tipli bayanların giymesine imkan veren bir elbise. Elbiseyi yüksek topuklu burun kapalı bir ayakkabı ve şık bir çanta ile kombinleyebilirsiniz.

Siyah-Pullu-Mezuniyet-Elbisesi

Tüm dikkatleri kesinlikle toplamak istiyorsanız önerimiz boydan kırmızı elbise modelleri olacaktır. Galerimizdeki örnekte olduğu gibi bel bölgesinde ince ve parlak taşlarla yapılmış şık bir kemer detayının olması elbiseye ayrı bir hava katacaktır.

Kırmızı Mezuniyet Elbisesi

Diğer mezuniyet elbise modellerine galerimizden göz atabilirsiniz.

Author

Share

Önceki İçerikMango Kısa Etek Modelleri
Sonraki İçerik2015 Halı Modelleri