2015 Köşe Takımı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Köşe Takımı Modelleri

2015 Köşe Takımı Modelleri

Günlük yaşamın stresinden kurtulup, eve geldiğiniz zaman bütün yorgunluğunuzu atacak, rahat koltuklarınız olmalıdır. İşte bu huzuru da size sağlayacak olan mobilyalar köşe takımı modelleridir. 2015 Köşe takımı modelleri seçerken de rahatlığın yanı sıra tarzı olan, her oda tasarımınıza uygun mobilyalar bulmak zor değil.

2015 köşe takımı modellerine genel olarak baktığımızda her zaman ki açık ve koyu tonlardaki kumaş renklerinden yapıldığını görmekteyiz. Yastık ve kırlent seçimlerinde ise markalar genelde çiçek desenli ya da koltuk kumaşından daha farklı renklerde modellere yer veriyor. Dolayısıyla artık koyu tonlarda kumaşlar dahi bu yastık ve kırlentler sayesinde enerjik bir havaya sahip oluyor. Hatta bu tarz köşe takımı modellerini ise oda dekorasyonunda uygulanacak olan uyumu daha rahat yakalıyorsunuz.

2015 köşe takımı olarak L, yuvarlak, V şeklinde modelleri bulunmaktadır. Yeni bir 2015 köşe takımı bakarken odanızın ölçülerini alarak gitmeyi unutmayın. Aksi halde alınan köşe takımı odanızı genel düzenine uyum sağlayamayabilir. Bunun dışında kaba görüntüsü olan, odanızı fazlası ile kaplayacak köşe takımları almayınız.

2015 köşe takımı modellerinin fiyatı ise markaya göre değişse de 2000 TL ve üzerinde rakamlara sahip olduğunu belirtelim. Yalnız alırken bazalı ya da yatak olabilen köşe takımları alırsanız daha kullanışlı olacağından eminiz.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb