2015 Kızıl Saç Renkleri ve Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Kızıl Saç Renkleri ve Modelleri

2015 Kızıl Saç Renkleri ve Modelleri

Bütün saç renklerini karşılaştırsak sanırım tüm bayanlar en iddialı ve çarpıcı olan saç rengi için kızıl saç renkleri diyeceklerdir. Taşıması ve kullanması zor bir renktir kızıl. Kızıl saçlı bir bayansanız bulunduğunuz ortamlarda tüm bakışları rahatlıkla üzerinize çekebilirsiniz. Bunu kaldırabilecek birisi olmanız da lazım tabii ki.

Kızıl saç renginin bir çok farklı tonu bulunmaktadır. Bakır kızılı, vişne kızılı, şarap kızılı, patlıcan moru, kırmızıya kaçan kızıllar, pembeye kaçan kızıllar gibi uzatabileceğimiz bir kızıl ton listesi bulunmaktadır. Kızıl saç bana göre en çok sarıya kaçan beyaz tenlilere ve buğday tenlilere yakışmaktadır. Kızıl saç rengi yüzünüze sıcak bir renk verir ve daha sağlıklı bir görünüm katar.

Kızıl saç bayanların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. Diğer her şeyi en sade şekilde bırakmak daha uygun olacaktır. Kızıl saçlı bayanların makyajı, kıyafetleri, aksesuarları sade seçilmelidir. Kızıl saç çok dikkat çekici olduğu için görünümünüz sade seçimleriniz ile dengelenecektir.

İyi taraflarına karşın kızıl saç tercih etmeden önce bir kez daha düşünmenizde fayda var. Çünkü bir kez kızıla geçtikten sonra geri dönüşü epey zordur. Üstüne koyu bir renk de deneseniz kızıl rengin parıltıları uzun bir süre saçınızda kalacaktır. Ayrıca dip boyası da yeterli gelmeyecek her zaman tam boya yaptırmak zorunda kalacaksınız bir süre daha.

Saçınızı kızıl renge boyatmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz kızıl saç renkleri ve modelleri galerimizi incelemeniz faydalı olacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb