2015 Kış Modasına Uygun Bayan Çantaları | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Kış Modasına Uygun Bayan Çantaları

2015 Kış Modasına Uygun Bayan Çantaları

Bayan çantaları, şüphesiz ki bayanların asla yanlarından ayırmadığı bir aksesuardır. Bayan çantaları aslında bayanlar için aksesuarın dışında neredeyse temel ihtiyaç olarak görülebilir. Eğer moda ile yakından ilgili iseniz 2015 kış modasına hangi çantaların uygun olduğunu nasıl kombinler yapmanız gerektiğini içeriğimiz’de inceleyebilirsiniz.

Kış modası denilince hepiniz aklında koyu renk kıyafetler, koyu renk aksesuarlar ile kasvetli bir kombin gelebilir. Ama biz sizlere koyu renklerin dışında birbirinden canlı renkler ile kombinler yapabileceğinizi göstermek istedik. 2015 yılında bir kış gününde koyu renk kıyafetler giymeyi düşünüyorsanız bu kombini canlı renklerden oluşan takı ve çanta gibi aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Daha klasik şıklık tercih eden bayanlar için 2015 kış mevsiminde vizon ve bej renkleri ile bordo renk tonlarının harika bir kombin oluşturabileceğini belirtmek istiyoruz. Genel olarak şık bir kombin oluşturmak istiyorsanız kıyafetiniz ile aksesuarların kesinlikle aynı renk tonlarında olmasını tavsiye etmiyoruz. Koyu renk kıyafette açık renk aksesuarlar, açık renk kıyafette koyu renk aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Ayrıca ayakkabınız ile çantanın uyumlu renklere sahip olması şart değil. Son zamanların en iyi moda değişimi ayakkabı ile çantanın aynı renkten değil farklı renkler ile de kullanılabileceği oldu. Çok şık bir görünüm oluşturan renklerin karışımını sizde deneyebilirsiniz.

Kış modasına uygun birbirinden şık bayan çantası modellerini ve bu çantalar ile uygulanan şık kombinleri galerimizde inceleyebilir, yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb