2015 Kış Mevsimi için Bot Modeli Tavsiyeleri

Author

Categories

Share

Kış mevsiminde sıkça kullandığımız botlar 2015 yılında da tüm şıklığı ile bizlerle buluşuyor. Bot ve bootie modellerini hem günlük yaşantımızda hem de ofis ve iş yerlerinde kullanabiliyoruz. Jean pantolon, tayt, kalem etek ve elbiseler ile tercih edip giyebileceğiniz bot modellerini sizler için seçtik ve tavsiyelerde bulunduk.

Rugan Detaylı Sertaç Delibaş Tasarımı Deri Bot / Mizu

İnce topuklu, bilekte biten ve ön kısmında parlak detayı bulunan Sertaç Delibaş tasarımı olan bot; ofis şıklığının parçası oluyor. Ayrıca günlük şıklığa da hava katan bu modeli kalem etek, elbise, deri tayt ve şifon gömlekler ile giyebilir, oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah ve vizon renk seçeneği bulunan bu bot modelini giyeceğiniz her kıyafet ve renk seçeneği ile kullanmak mümkün.

Ürün Fiyatı; 179,95 TL

Sertaç Delibaş Tasarımı Bayan Bot

Gold Rengi Zımba Detaylı Bordo Bot Shoes Time/Trendyol

Yüksek tahta topuklu, zımba detaylı bordo bot modeli sokak modası trendleri arasında yer alıyor. Özellikle jean pantolon ve taytlar ile kombin edilen bot modelini hemen her kıyafet ile birlikte giymek mümkün oluyor. Deri ceketler ile uyum sağlayan bu model 2015 yılının trend parçalarından biri oluyor. Yıla damgasını vuran bordo renginin gold rengi detaylar ile kullanılması size farklı bir hava katacak ve sıkça kullanacağınız bir bot modeli olacak. Bu bot modelini siyah, bordo, krem ve kahve tonları ile tercih edebilir, şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Ürün Fiyatı; 129,99 TL

Gold Rengi Zımba Detaylı Bordo Bot Shoes TimeTrendyolSiyah Kumaş Detaylı Bordo Süet Bootie Fox Shoes/Trendyol

Bot ile aynı renkte, ince topuğu ile son derece zarif olan bootie modeli siyah etek ve elbiseler ile kusursuz kombinler oluşturuyor. Siyah kumaş detayı sayesinde modern bir görünümü olan bu bootie modelini iş yerlerinde ve özel gecelerde tercih edebilirsiniz. 2015 yılının renklerinden olan haki ile birlikte kullanabileceğiniz bordo bootie sizleri kusursuz ve zarif gösterecektir. Son derece uygun fiyata sahip bu bootie kombinlerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Ürün Fiyatı; 89,99 TL

Siyah Kumaş Detaylı Bordo Süet Bootie Fox ShoesTrendyolHakiki Deri Bot Bambi/Markafoni

Bağcıkları ve kalın topuğu ile hem günlük hayatta kullanılabilen hem de ofiste tercih edilebilen deri bot, kombinlerinizin şık parçası olacak. Rahatlığı ve şıklığı ile dikkat çeken deri bot modelini tüm renkler ile kullanabilir ve özellikle de deri ceketler ile kombin edebilirsiniz. Büyük ve yumuşak el çantaları ile birlikte, streç tayt ve pantolonlar ile birlikte kullanabilir ve bu model ile şık parçaları bir araya getirebilirsiniz.

Ürün Fiyatı; 99,99 TL

Hakiki Deri Bot BambiMarkafoni

 

 

 

Author

Share