2015 Kış Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Düğünün hangi mevsime yapılacağı gelinlik seçiminde önemli etkenlerden birisidir. Düğününüz ya da nikahınız sonbahar veya kış mevsiminde yapılacaksa bunu dikkate alarak bir gelinlik seçmeniz daha hoş olacaktır. Özellikle kış düğünleri için en güzel gelinlik modeli uzun ya da dirseğe kadar kollu gelinlikler olmaktadır.

Kate Middleton’ın dantelli ve uzun kollu gelinlik seçmesi ile popülerleşen bu gelinlik türü kış gelinlerinin ilk seçimlerinden biri olmalıdır. Bu gelinlikler sizi hem daha zarif hem de daha asil gösterecektir.

Kış gelinlikleri arasında bence en güzelleri kolları tamamen dantelli olan gelinlikler. Eğer siz dantelli gelinlik istemiyorsanız, transparan tüllü kollara sahip gelinliklerden yana tercih yapabilirsiniz. Uzun kollu gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenler ise v yaka ile balıkçı yaka gelinliklerdir. Balıkçı yaka bence en iyi dantelli gelinlik modelleri ile güzel görünüyor.

Kabarık gelinlikler, a kesim gelinlikler veya balık kesim gelinlikler de uzun kollu gelinliklere uyan kesim modellerindendir. Bu gelinlik modeli ile sade ve uzun duvaklar daha hoş durmaktadır.

Tüm bu önerilerimi toparladığım 2015 Kış Gelinlik Modelleri galerisini inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. :)

Author

Share