2015 Kemal Tanca İlkbahar & Yaz Ayakkabı Koleksiyonu | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Kemal Tanca İlkbahar & Yaz Ayakkabı Koleksiyonu

2015 Kemal Tanca İlkbahar & Yaz Ayakkabı Koleksiyonu

Kwmal Tanca yeni sezon ayakkabı koleksiyonunda yer alan uluslararası patente sahip Commando model ayakkabılar hareketi tanıyan ve ayağın şeklini alan bir yapıya sahipler. En fazla rahatlığı sunmak için ayağa uyum sağlamaktalar.

Ayağı saran, ayağın şekline ve hareketine göre şeklini güncelleyen yeni bir teknolojiye sahip Commodo taban ayakkabılar ayrıca hafifliği, dayanıklılığı, gücü ve esnekliği ile de göz alıyor.

Ayrıca Tanca 2015 ayakkabı koleksiyonunda ayakkabı modellerini pastel tonlarda, renk blokları ve metalik renklerde üç ayrı temada görebileceğiz.

Rengarenk, doğal deriden ve metalik derilerden sandalet modelleri de dikkati çekmekte. Ahşap görünümlü ve mantar kaplamalı topuklar yeniden trend olacak gibi. Babetler ve stilettolarda ise hayvan baskıları ve çiçek baskıları dikkati çekmekte. Topuklu sivri burun modelleri ise kırmızı, saks, yeşil ve metalik rose, altın yılan baskılar ile önümüze çıkıyor. Bu sezonun sürprizi ise birçok modelde kendini gösterecek olan tüllü ayakkabı trendi olacak.

İşte yeni sezon Kemal Tanca Ayakkabı modelleri galerimiz:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb