2015 Fırfırlı Gelinlik Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Fırfırlı Gelinlik Modelleri

2015 Fırfırlı Gelinlik Modelleri

2015 yılında gelinlik koleksiyonlarına baktığımızda farklı ve sizi göz alıcı şekilde gösterecek gelinlik modellerinden biride 2015 fırfırlı gelinlik modelleri olmaktadır. Uçuş uçuş bir görüntü veren bu gelinlik modeli kendini özel hissetmek isteyen bayanlarımız için tercih edilebilir.

2015 Firfirli Gelinlik Modelleri  (1)

Fırfırlı gelinlik modelleri tek parçadan oluşan gelinliklerdir. Genellikle bu gelinlik modelleri kilolu bayanlarımızdan ziyade, zayıf bayanlarımızın kullanmasını öneririz. Çünkü fırfırlı olmasından dolayı kilolu bayanlarımızı daha kilolu göstereceği için bu tarz gelinliklere bakmayın deriz.

Fırfırlı gelinlik modelleri, fırfır kısmı etek kısmındadır. Üst kısmı straplez, omuz askılı, tek omuz askılı modellerden oluşuyor. Genelde de straplez ve omuz askılı fırfırlı gelinlik modelleri tercih edilmektedir. Ayrıca etek kısmı kabarık olmasının yanında balık etekli olan modellerde vardır. En çok tercih edilense kabarık fırfırlı gelinlik modelidir.

Sizlerde gösterişi ve ihtişamı seviyorsanız bu gelinlik tam da size göre. İster hazır modellere bakabilir isterseniz de özel kendi vücudunuza göre 2015 fırfırlı gelinlik modeli yaptırabilirsiniz. Fiyatları ise 750 TL ve üzerinde olmaktadır. Yeni yılda evlilik planı olan çiftler mutlaka üzerinizde bu tarz gelinlikleri giyerek görmenizi tavsiye ederiz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb