2015 Düğün Masası Süslemeleri

Author

Categories

Share

Düğünü olacak çiftlerin en önemli günü düğünün gerçekleşeceği tarihtir. Bunun içinde mekandan tutunda düğün masası süslemelerine kadar her detayın titizlikle hazırlanmasını istiyorsanız düğünün önemli parçası olan düğün masası süslemelerini sizler için ele aldık. Konukların oturacağı masaların nasıl süslenmesi gerektiği konusunda kararsız iseniz yazımızı okuduktan sonra fikir sahibi olacağınızı düşüyoruz.

2015 Düğün Masası Süslemeleri

 

Evlilik planı yaparken her noktayı düşünmek gerekir. Sadece gelin, damatlık, takılar, çeyiz vs. değil düğün mekanında da her şeyin tam olması oldukça önemlidir. Gelen davetlileri en iyi şekilde ağırlamak ve düğün konseptine uygun bir organizasyon yaparken düğün masalarını da uygun şekilde hazırlamak gerekir.

Düğün masası süslemesi yaparken öncelikle nasıl mekansa ona uygun şekilde süslemeler yapılmalıdır. Eğer ki düğün organizasyonu ile beraber bir çalışma yapacaksanız, organizasyon içerisinde düğün masası süsleme de yer alır. Fakat sizinde fikriniz olsun istiyorsanız düğün mevsimini ve düğün konseptine uygun tasarlayınız. Örneğin; sonbahar kış sezonunda düğün yapacaksanız masalarda sonbahar kış çiçekleri tercih edebilir. Renkleri de aynı şekilde mevsime uygun seçilebilir. Bunun dışında kır düğünü yapacaksanız daha canlı ve enerjik bir düğün masası süslemeleri tercih edebilirsiniz. İşte sizler için özenerek hazırladığımız 2015 düğün masası süslemelerinden bazı örnekler şöyledir:

Author

Share