2015 Düğün Davetiyesi Modelleri ve Fiyatları

Author

Categories

Share

Düğün hazırlığı yapıyorsanız eğer mutlaka düğün davetiyesi araştırmalarına başlamışsınızdır. Bizde sizlere düğün davetiyesi konusunda bilgiler paylaşmak istedik. Öncelikle düğün davetiyesi yaptırmak istiyorsanız 2015 düğün davetiyesi fiyatları konusunda sizlere önemli bilgileri paylaşacağız.

Düğün davetiyesi konusunda tam olarak belirli bir fiyat olmadığını, istediğiniz düğün davetiyesinin kalitesine ve tasarıma göre fiyatların değiştiğini öncelikle bilmenizi isteriz. Düğün davetiyesi fiyatları minimum 1 TL gibi bir rakamdan başlamaktadır. Eğer tasarım ve farklı özellikler isterseniz fiyatlar bu doğrultuda artıyor. Düğün davetiyesinde fiyatı belirleyen etkenler davetiyenin baskı çeşidi, kağıt kalitesi ve türü, adeti üzerinde ki aksesuarları fiyatları belirliyor.

Düğün Davetiyelerine bir kaç örneği aşağıda ki seçeneklerden inceleyebilirsiniz.

Şişe Davetiye Modelleri

Şişe davetiyeler oldukça romantik bir görünüm oluşturur. Şişe içinde davetiye kağıdı ve şişenin süslemeleri ile birlikte hazırlanır. Karton kutu ve ahşap kutu seçenekleri vardır. Karton kutulu şişe davetiyeler adeti 4,5 TL’den başlamaktadır. İstediğiniz karton çeşidine, süslemelerine göre fiyat değişebiliyor.


Şişe Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Kitap Ayracı Davetiye Modelleri

Kitap ayracı davetiyesi şüphesiz ki en çok kullanışlı olan davetiye modelidir. Kitap okumayı seviyorsanız ve düğüne davet edeceğiniz sevdikleriniz’de seviyorsa kitap ayracı düğün davetiyenizi düğünden sonrada uzun süre kullanabilirler. Kitap ayracı davetiyeleri renk baskılarına göre fiyatlandırılmaktadır. 2 renk baskı isterseniz 3 TL’den başlıyor 4 renk baskı isterseniz 4,5 TL’yi bulabiliyor fiyatı.

Kitap Ayracı Düğün Davetiyesi Modelleri ve Fiyatları

Fotoğraf Davetiye Modelleri

Fotoğraf davetiyeler çift olarak ikinizin profesyonel fotoğrafının üzerine davetiye bilgilerinin baskısı ile hazırlanır. Fotoğraf davetiyelerde fiyat fotoğrafın hazırlanıp baskı kağıdının kalitesine göre belirleniyor. Fotoğraflı davetiyeler 1 TL’den başlayarak adeti 7 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Fotoğraf Baskılı Düğün Davetiyesi Modelleri ve Fiyatları

DVD Davetiye Modelleri

DVD Davetiye fiyatları 75 TL’den başlamaktadır ama siz daha uygun fiyata getirmek isterseniz kendiniz hazırladığınız videoyu toplu olarak satın aldığınız boş dvdlerin içine kopyalayıp çoğaltarak hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız dvd davetiler için süslü kağıt zarfları’da uygun bir fiyata hazırlatıp adetini maksimum 5 TL’ye hazırlamış olursunuz.

DVD Düğün Davetiyesi Modelleri ve Fiyatları

Klasik Davetiye Modelleri

Klasik kağıt olarak bildiğimiz davetiyeler artık süsleme ve aksesuarlar ile fiyatının ucu açık olduğu davetiyeler olarak karşımıza çıkıyor. En minimum olarak 0,50 kuruşa bulabileceğiniz klasik kağıt davetiyeler süsleme ve aksesuarlar ile adeti 10 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Author

Share