2015 Deri Kloş Etekler | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Deri Kloş Etekler

2015 Deri Kloş Etekler

Kloş etek modelleri geçtiğimiz sezonun da trendleri arasında yer almıştı. Bu sezon da sokak modasında deri kloş etek modelleri olarak revize edilmiş halleri ile trendler arasındalar. Hem günlük kullanıma, hem de klasik bir görünüme imkan veren bir tarzdalar.

bordo deri kloş etek

Kloş deri etek modelleri arasında bordo ve kırmızı olan modeller yeni sezonda gözde olacaklar. Ancak bunların dışında da klasik siyah kloş deri etekler de yerlerini alacaklar. Başka renklerde de bulabilmek mümkün olsa da yoğunluk bu renkler üzerinde olacak gibi.

bordo deri kloş midi etek

Kloş eteklerin boyları mini ve midi olarak düşünülüyor. Mini kloş deri etekler daha çok kazaklarla kombin edilmeye, midi etekler ise gömleklerle birlikte daha klasik bir görünüme bürünmeye daha müsait görünüyorlar.

siyah mini deri kloş etek

Kombin yapmaya oldukça müsait bir kıyafet kloş etekler. İsteğinize göre kazak, gömlek, bluz, crop tops gibi farklı kıyafetlerle kolayca kombinleyebilirsiniz. Bol kesimli ve geniş bir etek modeli olduğu için tüm bayanlarca rahatça giyilebilecek bir kıyafet olan kloş etekleri daha ince görünmek isteyen bayanlar da rahatlıkla giyebilirler.

mini deri kloş etekler

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb