2015 Beyaz Damatlık ve Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Beyaz Damatlık ve Kombinleri

2015 Beyaz Damatlık ve Kombinleri

Damatlık modelleri denilince akla standart renklerde takım elbiseleri gelir. İşte bu renklerden biri de beyaz damatlık modelleridir. 80-90-‘lı yıllarda genelde damatlık olarak koyu renkler tercih edilirdi. Oysa günümüzde damatlar da arık açık tonlarda damatlık modelleri tercih eder oldu. Beyaz damatlık modelleri de bunlardan biridir.

Spor Tarzda Beyaz Damatlık Modelleri 

Spor damatlık modelleri genelde genç damatların tercih ettiğini görmekteyiz. Japon Style tarzında olan spor beyaz damatlık modellerinde ceketler genelde spor tarzda olup, pantolonlarda daha dar ve spor kesimden oluşuyor. Bu tarz bir damatlık düşünüyorsanız yelek de tercih edebilirsiniz. Eğer yaz düğünü ise ceketi çıkartıp yelek ile düğüne devam etmeniz mümkündür. Kış ya da sonbahar düğünü içinde yelekli beyaz spor damatlık takımı alabilirsiniz. Size fikir verecek 2015 beyaz spor damatlık modelleri:

Klasik Tarzda Beyaz Damatlık Modelleri 

Klasik tarzda damatlık modelleri ise en çok tercih edilen modellerdendir. Kuşaklı, kemerli, yelekli olan beyaz damatlık modellerinde göze çarpan kısımlar yaka bölümleridir. Yaka kısımlarında genelde siyah renklerde tercih ediliyor. Tamamen beyaz olan damatlıklar da oldukça şık durmasına rağmen, bizler birinci modelleri öneriyoruz. Aksi halde gelinlik beyaz, damatlık da tamamen beyaz takım alırsanız çok da çarpıcı bir görüntü oluşturmamaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb