2015 Bayan Kolye Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Bayan Kolye Modelleri

2015 Bayan Kolye Modelleri

Kolyelerden vazgeçemem, her kıyafetimde aksesuar olarak kolyem mutlaka olur diyen bayanlar için bu sezon göz dolduran yeni modelleriyle birbirinden şık, harika kolyeler mevcut. Modayı yakından takip eden bayanlar, aksesuar konusunda da yeni sezon ürünlerini mutlaka incelemeliler. 2015 sezonunda trend kolye modelleri arasında büyük boyutlu ve dikkat çekici modeller daha çok bulunuyor. Uzun zincirlerle, büyük ve parlak taşların birlikte kullanıldığı kolye modelleri hem daha dikkat çekici hem de daha göz alıcı oluyorlar.

Yeni sezonda sade kıyafetlerle kullanılmaya daha elverişli olan gösterişli kolyeler arasında altın kolye modelleri de dikkati çekiyor. Tarihin tüm çağlarında hep yerini korumuş olan altın, bu sezon da kolyelerle birlikte yerini yine korumuş oluyor. Büyük kolyelerin yanı sıra, kar tanesi kolye, dört yapraklı yonca kolye, Fatma ana eli kolye, nazar boncuğu kolye ve yusufçuk kolye gibi hem altın, hem de gümüş olarak bulunabilen küçük kolye modelleri de yine çok satanlar arasında yer alacaktır. Şıklığın simgelerinden olan inci kolyeler de yine farklı renklerle alıcılarıyla buluşacak.

Kolyelerin görsel kullanımının yanı sıra yeni sezonda çeşitli şifalı taşlardan yapılmış kolyeleri de bulmak mümkün olacak. Baş ağrısı ve stres benzeri sıkıntılara iyi gelen taşlardan elde edilen kolyelere de rağbet olacağını düşünüyoruz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Ebru Tinçer diyor ki; 13 Mayıs 2015 - 09:10

Bu senenin trend gümüş kolye modelleri çok sade ama dikkat çekici. Kullanılan taşlar kolyeleri daha da güzelleştiriyor. Nazar boncuklu takılar yine favorim.

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb