2015 Bayan Kazak Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Bayan Kazak Modelleri

2015 Bayan Kazak Modelleri

Kışın soğuk günlerinde bizi sıcacık tutan gerek geleneksel tasarımlarda gerekse modern çizgilere sahip tarzınızı ortaya koyan birbirinden güzel bayan kazak modelleri çok uygun fiyatlarlar mağazalarda bulunabiliyor. Her yaşa, her giyim tarzına ve her bedene göre kazak modelleri bulmak günümüzde çok kolay artık.

Vitrinleri incelediğimizde bu sezonda salaş kazak modelleri ve v yaka kazaklar çok tutuluyor gibi görünüyor. Ayrıca her sene olduğu gibi örgü kazaklar da yine çok sevilenler arasında yerini koruyor. Kazaklarla yapılan kombinleri incelediğimizde ise en çok kazak – etek kombinine rastlıyoruz. Alternatif olarak ise yüksek bel pantolonlarla yapılan kombinler geliyor. Elinizdeki parçalara göre güzel kombinler yaparsınız artık.

Bu sene bayan kazak modellerinde yumuşak geçişli renklerin de çok tercih edileceğini düşünüyoruz. Yumuşak renklere sahip bayan kazak modelleri, kazağın size daha romantik bir hava katmasını sağlayacaktır. Bebek pembesi, bebek mavisi ve pudra pembesi tonlarında kazaklarla hem kışın soğuğundan korunacak hem de daha estetik ve zarif gözükeceksiniz. Bunun yanında her zamanki gibi siyah kazaklar da çok tercih edilecek modellerden olacaklar. Zayıf bayanların enine çizgili kazakları tercih edeceğini de düşünüyoruz. Kazağın sıcacık tutmasını isteyen bayanlar için boğazlı ve kaşmir kazaklar tercih sebebi olacaktır. Salaş görünüm isteyen bayanlar için ise saç örgülü ve uzun kazakların trendler arasında yer bulacağını öngörüyoruz.

Bu sonbahar kış döneminin en trend kazak modelleri sizler için yazımızın sonundaki galeride bir araya toplandı. Size de artık alışverişe çıkmadan önce fikir edinmek için bu modelleri iyice inceleyip neler alacağınızı şekillendirmek kaldı hanımlar.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb