2015 Askılı Gelinlik Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Askılı Gelinlik Modelleri

2015 Askılı Gelinlik Modelleri

Düğün için hazırlık yapan gelinlerin en çok tercih edip, incelediği model askılı gelinlik modelleri olmaktadır. Askılı gelinlik modelleri hem yazın hem de kış için tercih edilen bir gelinlik olmasının yanında kullanım açısından da oldukça rahat olmaktadır.

Askılı gelinlik modellerinde askı kısımları her gelinlikte farklı olmaktadır. İnce, kalın, dantelli, saten, tül gibi daha birçok seçeneklerde askılar yapılmaktadır. Her gelinliğin genel yapısına ve tasarımına uygun olarak yapıldığı için gelinlikle bütünleşmesi sağlanıyor. Dolayısıyla askılarda gelinlikle beraber uyum içinde olup, gelinliğin tamamında şık bir görüntü sağlamaktadır.

Askılı gelinlikler straplez gelinlik kullanmayan gelinler için daha kullanışlı olmaktadır. Özellikle straplez gelinliklerde bayanlarımız göğüs kısmında aşağı inme gibi durumlarda sürekli çekmek zorunda kaldıkları için, askılı gelinliklere daha sıcak bakmaktadırlar. Tabi 2015 askılı gelinlik modelleri de oldukça iddialı modelleri de bulmak mümkün. Her bayanın hayalini süsleyecek modeller olduğunu belirtelim. Bizlerde bu güzel modelleri sizler için bir araya getirdik ve güzel koleksiyonlarla sizlere sunduk.  İşte en beğenilen 2015 askılı gelinlik modellerimiz şöyledir:

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb