2015 Amerikan Kapı Modelleri ve Tasarımları

Author

Categories

Share

Evin önemli bir kısmını oluşturan kapılar, bir evin adeta demirbaşıdır. Hiçbir evde kapısız bir alan görmeniz mümkün değildir. İşlevinin yanından görüntü olarak da katkısı olan kapıların, en popüler modellerinden biri de Amerikan kapı modelleridir.

Amerikan kapı modelleri her sene farklı modelleri ile yeni ev yapacaklara ya da evini yenilemek isteyenlere sunulmaktadır. Kalitesine ve işçiliğine göre modeli, fiyatı değişmektedir. En düşük Amerikan kapılar ise 300-350 TL arasında değişmektedir. Eğer işçilik olarak güzel bir marangoz ya da kapı ustası ile anlaşırsanız ortaya çok güzel Amerikan kapı modelleri çıkmaktadır. Tabi b fiyatın içinde cam ve diğer kapı kolları menteşe gibi fiyatlar dahil olmuyor. Bunları mutlaka yaptıracağınız kişilerden bilgi alınız.

Amerikan Kapıları Nasıl Seçilir?

Kapı modeli seçerken öncelikle belirlediğiniz bir ücret olmalı. Eğer ayırdığınız bütçe kısıtlı olsa da seçeceğiniz modellerde uygulanacak işçilik sayesinde modern bir kapı ortaya çıkabilir. Örneğin; kapı kolları ve camlarda daha modern ve lüks modeller seçtiğiniz takdirde ortaya çok güzel bir Amerikan kapı çıkabilir. Bunun dışında ikili renk kombinasyonlarını kapılarda kullanabilirsiniz. Örneğin kapıyı beyaz dış kasa kısmını ise kahverengi, bordo ya da krem gibi renkler tercih edebilirsiniz. İşte en güzel 2015 Amerikan kapı modelleri ve tasarımları :

Author

Share