2015 Alyans Yüzük Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015 Alyans Yüzük Modelleri

2015 Alyans Yüzük Modelleri

Evlenip bir yuva kuracak olan çiftler ömür boyu taşıyacakları, birbirlerine olan bağlılıklarını gösteren bir sembol olarak alyans yüzük takarlar. Manevi anlamı bu kadar yüksek olan bu yüzük türü için tahmin edebileceğiniz gibi sayısız seçenek bulunmaktadır. Evlenmeyi düşünen takipçilerimiz için son dönemlerde en beğenilen alyans modelleri arasından seçtiklerimizi yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Günümüz çiftleri sade bir formu olan klasik alyans modellerini tercih etmemektedirler. Çeşitli işlemelere ve taşlı süslemelere sahip olabilen modern alyans modelleri, gençlerin bir ömür boyu parmağında mutlulukla taşıyabileceği yüzüklerdir.

Alyans Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Son dönemlerde sarı ve beyaz renklerde ve taşlı alyans yüzükler çok sık tercih edilmektedir. Taşlı modellerde tam tur veya yarım tur taşlı denilen alyans modelleri daha modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca günlük hayatta daha rahat kullanılabilecek olan kalın ve taşsız alyans yüzüklere de ilgi çoktur.

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Alyansınızın parmağınıza zarar vermemesi için keskin olmayan kenarlara sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Alyans alırken parmağınızın ölçüsüne tam uyduğuna dikkat etmelisiniz. Önce rahatlığı ve kullanışlılığına göre eleme yaptıktan sonra görselliğe göre alyans seçmelisiniz. İnce alyansların zarar görmesi daha kolay olacaktır. Buna dikkat etmelisiniz.

Eğer göz alıcılıkları ile taşlı alyanslar sizi büyülediyse daha titiz bir seçime gitmelisiniz. İlk olarak taşlarının zamanla düşmesi ihtimalini göz önünde bulundurup daha sağlam görünen modellere yönelmelisiniz. Ayrıca zaman içinde taşlar arasında kir birikip kötü bir görünüme bürünebilecektir. Temizlenmesi daha kolay olabilecek bir model seçmeniz yararınıza olacaktır.

Birbirinden Güzel Alyans Yüzük Modelleri

Yazımızın sonunda bulacağınız galeride sizler için güncel trendlere göre en beğenilen alyans modelleri arasından seçtiklerimizi bulacaksınız. Alyans almayı düşünüyorsanız galerimizdeki örnekleri inceleyip bir fikir edinebilirsiniz. Ömür boyu mutluluklar sizinle olsun.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Sibel Sağlam diyor ki; 12 Şubat 2015 - 15:46

Merhaba,

Ben sayfanızdaki aliyans modellerini çok beğendim. Bu yüzükleri nereden bulabilirim?

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb