2015-2016 Tasarım Siyah Mutfak Dekorasyonları

Author

Categories

Share

Mutfak dekorasyonu bir ev için en önemli sayılacak dekorasyonlardan biridir. Özellikle bayanlarımız için fazlası ile önemli olan mutfak dekorasyonlarında her detayın özenle yapılmış olmasını isterler. Bir mutfak içinde en göze çarpan yer alan mutfak dolaplarının renk seçiminde önemlidir. Son yıllarda da modern mutfak dekorasyonlarında da öne çıkan renklerden biri de siyah mutfak dekorasyonları olmaktadır.

Siyah bilindiği üzere en popüler renklerden biridir. Mutfak dekorasyonunda siyah renk kullanmak isteyenler varsa onlar birbirinden farklı ve fikir alabilecekleri modeller hazırladık.

2015-2016 tasarımlı siyah mutfak dolapları genelde parlak ve modern tarzdadır. Bu tarz mutfaklar karanlık olur düşüncesindeyseniz iki renk kullanabilirsiniz. Örneğin; kırmızı ve beyaz renk siyah mutfak dekorasyonlarına oldukça uyumlu olacaktır. Yukarıdaki mutfak dolaplarınızı siyah renk yapabilir alt kısımdaki mutfak dolaplarınızı ise kırmızı yada beyaz renkte yaptırabilirsiniz. Bunun dışında tezgah rengini açık tonlardan olmalıdır. Ayrıca mutfağın havasını aydınlık yapmak içinde beyaz-siyahlı halılar tercih edebilirsiniz. Tabi siyah mutfak dekorasyonu yapmak isteyenlere de bir hatırlatma yapalım. Bu tarz mutfak tercih etmek isteyenler mutlaka mutfağınızın fazlaca aydınlık olması gerekir.

Author

Share