2015-2016 İlkbahar-Yaz Kadın Modası

Author

Categories

Share

Yeni sezon kapıyı dayandı, dayanacak derken son hazırlıkları gözden geçirmek lazım kızlar! Bizi bekleyen yeni moda trendlerinden bir top 10 hazırladık sizin için. Yeni sezon koleksiyonlar incelendiğinde sıcak renklerin ve bol enerjinin hakim olduğunu görmekteyiz.

Pötikarelerin, çiçek desenlerin, püsküllerin sokak modasında zirve yapacağını, bol pantolonların, denim kumaşların trend olmaya devam edeceğini söyleyebiliriz.

1- Pötikare Kombinler

Bu yazın en tutulan deseni olacak pötikare. Pastel ve canlı tonlarda göreceğimiz bu hoş kareler hem şık, hem de spor kombinlerde yer alacaklar.

pötikare kombinler

2- Bohem Kıyafetler

Hemen her sezon bohem rüzgarı kendine moda dünyasında yer bulmayı başarıyor. Hele de yaz sezonlarında birbirinden güzel kıyafetlerde yer buluyor kendine.

bohem trendi

3- Çiçek Desenli Elbiseler

Enerjinize enerji katacak birbirinden renkli çiçekler kıyafetlerinizde yer alacaklar. Ayrıca geçen yıllara göre daha büyük çiçekleri göreceğimizi söyleyebiliriz.

çiçek deseni trendi

4- Lacivert Elbiseler

Yaz için koyu bir renk olsa da lacivert kombinlerin bu yaz sokak modasında çok görüleceği söylenmekte.

lacivert elbiseler

5- Beyaz Elbiseler

Yaz denilince akla hemen beyaz elbiseler gelir zaten. Beyaz danteller, beyaz şifonlar, pamuklular bizleri bekliyor yine.

beyaz elbiseler

6- Sarı Elbiseler

Güneşten rengini alan sarı, güneşin en güçlü olduğu aylarda moda dünyasında içimizi ısıtacak. Sarının en canlı tonları için şimdiden gardrobunuzda yer ayırın.

sarı trendi

7- Monokrom Kombinler

Hemen her sezonun demirbaşlarından olan monokrom kombinler bu sezonda da sokakları süsleyecekler.

monokrom trendi

8- Transparan Kıyafetler

Bu yaz mevsiminde transparan kıyafetlerin şıklığı bizleri bekliyor. Geçen sezondan kalan bu trend daha uzun yıllar etkisini sürdürecek gibi.

transparan trendi

9- Puantiye Kombinler

Pötikare ve çiçek desenlerden sonra dikkat çeken bir diğer desen de puantiye. Bazı tasarımcılar puantiyelere yeni sezon tasarımlarında sıkça yer verdiler. Farklı olmak isteyen bayanlar için iyi bir alternatif oluşturuyor.

puantiye trendi

10- 70’ler Modası

2015 ilkbahar-yaz sezonunda 70’ler modasına geri dönüş var. Nostaljik esintiler sokakları kaplayacak.

70'ler nostalji trendi

 

Author

Share