2015-2016 Gri Ev Dekorasyon Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2015-2016 Gri Ev Dekorasyon Modelleri

2015-2016 Gri Ev Dekorasyon Modelleri

Ev dekorasyonu denilince renkler ön plana çıkmaktadır. Kıyafetlerde de dikkat ettiğimiz renkleri ev dekorasyonunda da dikkatli şekilde kullanmaya özen gösteririz. Renkleri koltuklarımızda, duvarda, halılarda ve aksesuarlarda doğru şekilde tasarlamak oldukça önemlidir. İşte bu renkleri kullanarak oluşturulan ev dekorasyonlarından biride gri renktir. Evinde gri rengi kullanmak isteyenler için 2015-206 gri ev dekorasyon modelleri sizler için için hazırladık.

Gri renk hem siyah hem de beyaz rengin buluşması ile ortaya çıkan renk olduğundan dolayı, ne siyah ne de beyaz diyemeyiz elbette. Gri rengi kullanırken açık ve koyu tonlarından yardım alabilirsiniz. Örneğin; koltuklarınız pembe ise duvar renginizi gri yapabilirsiniz ya da bunun tam tersi olarak koltuklarınız gri ise duvar renginde uçuk pembe tercih ederek ortaya tarzı olan bir ev çıkarmış olacaksınız. Gri renklerle uyumlu olan renkler sarı, pembe, mor, bordo, açık mavi tonlarıdır. Aşağıdaki renkler gri ile uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Gri rengi kullanırken asla tereddüt yaşamamalısınız. Bunun içinde 2015-2016 gri ev dekorasyon modellerimize baktığınızda çok iyi anlayacağınızı düşünüyoruz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb