2015 – 2016 En Güzel Uzun Abiye Modelleri

Author

Categories

Share

Düğün sezonu yaklaşıyor, yavaştan düğünler başladı bile. Bir akrabanızın, yakınınızın, bir arkadaşınızın yakınlarda düğünü olabilir. Düğünlere de sıradan elbiseler ile gitmek olmaz. Böyle ortamlarda giyebileceğiniz özel elbise modellerinden biri de uzun abiye modelleri olmaktadır.

Uzun abiyeler pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Vücudunuza güveniyorsanız bacak dekolteli veya göğüs dekolteli uzun abiye modeli tercih edebilirsiniz. Satın almadan evvel mutlaka birkaç deneme yapmayı ihmal etmeyin. Hatta zevklerine güvendiğiniz bir arkadaşınız ile birlikte deneyip, onun görüşlerini de değerlendirin. Sırtı açık bir model baktığınızda üzerinizde nasıl durduğunu dışarıdan bir kişinin daha değerlendirmesinde fayda vardır.

Bu sezonun favori abiye renkleri olarak mavi, yeşil, kırmızı, turkuaz, sarı ve klasik siyah renkleri düşünüyorum. Abiye seçiminde özel bir terziye sizin ölçülerinizde yaptırılan bir elbise tabii ki en iyi seçim olacaktır. Ancak mağazaları gezip farklı modelleri denemekte de fayda bulunmakta.

Yazının sonunda uzun abiye tercih etmek isteyen bayanlar için hazırladığım fotoğraf galerisi bulunmakta.

Author

Share