2015-2016 Dantelli Elbise Modelleri

Author

Categories

Share

Dantel elbiseler görünümleri nedeniyle zariflik ve güzellik timsali kumaşlar olan dantelden yapılırlar. Bu nedenle dantel elbiseler de çok zarif ve hoş görünüme sahiptir. 2015-2016 yeni sezon dantel elbise modelleri arasından sade ve modern çizgilere sahip elbiselerden oluşan yazımızın sonundaki galeri sizler için özel olarak hazırlandı. Sade elbiseler yanında oldukça şık elbiseler de galerimizde yer alıyor.

Abiye kıyafetlerin önemli tamamlayıcılarından olan danteller, kullanıldığında elbiseye farklı bir hava katmayı başarıyorlar. Genel olarak incelediğimizde bazı elbise modelleri komple dantel ile yapılırken, bazılarında ise lokal dantel uygulamaları olabiliyor. Örneğin, alt kısmı dantel, dantel yaka, dantel kollar gibi. Dantel elbiseler oldukça şık olabildikleri için çoğunlukla özel gecelerde, davetlerde tercih ediliyorlar.

Siz de kendiniz için güzel bir dantelli elbise arıyorsanız galerimizi incelemeden geçmemelisiniz. İster hazırlarını mağazalardan alabilir, isterseniz de terzinizde özel olarak diktirebilirsiniz.

Author

Share